Новини

(Дата: 2017.04.19)

Дмитро Аранчій
Тема виступу – Адаптивні міста
Інформація про спікера:
Дмитро Аранчій – архітектор, засновник майстерні Dmytro Aranchii Architects.

Дмитро Аранчій отримав освіту у лондонській Архітектурній Асоціації на курсі Design Research Laboratory (AA DRL), КНУБА (Інформаційні технології в архітектурі) та КПІ (Комп’ютерні науки). Архітектурна майстерня Dmytro Aranchii Architects працює у сфері архітектурного проектування та дизайну, є піонером обчислювальної архітектури в Україні. Dmytro Aranchii Architects використовують досягнення сучасної науки, впроваджують їх та розробляють новітні алгоритми у роботі над проектами для оптимізації функціональних, кошторисних и просторових якостей. Серед останніх робіт майстерні Dmytro Aranchii Architects виокремлюються: архітектурна система поведінкової збірки noMad, проект павільйону України на ЕКСПО 2015 у Мілані, Знаковий Гай (Signature Garden) на Мечникова у Києві, центральний офіс компанії Фора у Києві.
це його сторінка https://www.facebook.com/dmytro.aranchii
а це сторінка майстерні  https://www.facebook.com/aranchii

ТЕЗИ презентації

Міста майбутнього – живі організми
Міста майбутнього адаптуються
Міста майбутнього трансформуються
Міста майбутнього здатні приймати рішення самостійно
Міста майбутнього мають поведінку
Міста майбутнього взаємодіють з людиною
Міста майбутнього вас розуміють
Міста майбутнього поліпшують вам життя
І вони чекають, доки ми допоможемо їм народитись

(Дата: 2017.04.14)

Роксан Родрігес – декоратор, арт-директор і антиквар. Природна допитливість допомагає Роксан подорожувати крізь епохи і напрями у пошуках власного стилю. Сміливо розвиваючи авторський смак, не прив’язуючись до моди, пані Родрігес вміло відтворює у своїх проектах картини навколишнього світу. Відома завдяки досвіду роботи з антикваріатом, Роксан є законодавицею смаку на багатьох виставках, що супроводжуються публікаціями видатних кураторів. Беручи участь в Антикварному Бієнале, виділяється не тільки бездоганністю представлених об’єктів, але й їх вмілою презентацією. Її досвід декоратора реалізовано у створенні чудових інтер’єрів для мережі кафе-кондитерських Ladurée у Франції, в той же час на міжнародному рівні, співпрацюючи з виключно талановитими представниками французької арт спільноти, впливає на розвиток декоративного мистецтва вцілому. Черпаючи натхнення в еклектиці XIX століття, Роксан стверджує, що її стиль поза часом, саме тому бере участь в оформленні стендів на таких значущих заходах для великих антикварів, що спеціалізуються на епосі XX століття, як Art Miami і Art Basel, а також подіях галереї Hugues Magen в Нью Йорку. Також в переліку професійної діяльності – розробка архітектурних і дизайнерських рішень квартир, приватних готелів, будинків, створюючи гармонію між предметами старовини та сучасним мистецтвом (в команді Роксан лише кращі арт-консультанти). Роксан Родрігес – постійний учасник заходів AD Interiors, а її роботи є предметом численних публікацій у спеціалізованій пресі.

(Дата: 2017.04.13)

21 квітня в роботі Днів Українського Дизайну візьме участь організатор і голова оргкомітету Ukrainian Fashion week Ірина Данилевська. Внесок Ірини в розвиток вітчизняної індустрії моди воістину вражає. Вже понад 20 років Ірина є не тільки організатором, але і натхненником нових ідей і проектів Ukrainian Fashion Week. Семінар Ірини Данилевської “Дизайнерськi колаборацiї України” відбудеться о 13:00 21.04.2017. Ласкаво просимо!

(Дата: 2017.04.10)

Увага: зміна в програмі!

Ми дуже раді повідомити, що всесвітньо відомий фахівець з музичного продакшну з Великобританії Марк Саммерс приїжджає в Україну і візьме участь в Днях Дизайну. 25 квітня в 17:00 відбудеться його семінар «Відтворення семплів в роботі ді-джея». Марк виконував музичний продакшн для Prodigy, Fat Boy Slim, Pit Bull і багатьох інших знаменитостей, без яких ми не можемо уявити сучасну музику, тому його досвід буде надзвичайно корисний для всіх, хто працює в цій галузі. Крім технічних деталей, Марк розповість про юридичних нюансах бізнесу по музичному продакшну в Європі.

(Дата: 2017.03.12)

Один з найбільш креативних і талановитих модельєрів Словенії Миро Мислен люб’язно погодився підтримати благодійний показ мод «Дизайн для життя». Кілька його робіт будуть представлені українській аудиторії. Безсумнівно, творчість Миро надихне багатьох молодих українських модельєрів.

(Дата: 2017.03.10)

Ми раді повідомити про участь Людмили Кисленко в Благодійному показі моделей моди “Дизайн для життя” на церемонії закриття Українського Тижня Дизайну. Людмила є одним з кращих українських модельєрів, володіючи світовим визнанням. Бренд Людмили «Lyckis» добре відомий на ринку України вже понад 20 років. У Парижі бренд «Lyckis» був удостоєний нагороди “Золота Зірка”.

(Дата: 2017.01.17)

Ми також отримали підтвердження від Фернандо Озореса. Фернандо є відомим іспанським бізнес-тренером в області дизайну і креативності. Він працював з L’Oreal, Red Bull, W Hotels. Його семінари:

  • Дізайнерское Мислення та інновації

  • Інноваційний менеджмент

  • Стратегія Розвитку бізнесу, брендинг

  • Збільшення доходу в роздрібній торгівлі, використовуючи дизайн. Як дизайн допомагає іспанської компанії Inditex заробляти 2,9 мільярда євро на рік (дані за 2015 рік).

  • Дизайн послуг

Його семінари будуть дуже корисні для дизайнерів, маркетологів, приватних власників бізнесу і широкої аудиторії.

(Дата: 2017.01.10)

Ми раді повідомити, що отримали підтвердження від двох запрошених зірок на Український Тиждень Дизайну!!

Сільвен Рюфье, старший консультант Будинку Високої Моди Lanvin відвідає нас і проведе кілька семінарів для українських дизайнерів моди, студентів і широкої аудиторії. Дати його семінарів:

  • “Мода, мистецтво та культура Франції”

  • “Світ високої моди Парижа. Мій досвід”

  • “Як знайти себе в світі дизайну Парижа. Можливості для професійного зростання”

будуть оголошені в самий найближчий час.